معرفی عطرهای رویایی سال ۲۰۱۶احتمالا بد نباشد هم اکنون که فصل چهره اش تغییر کرده و برگ های پاییزی، رنگ های بی شبیه را نمایان کرده اند شما تغییری در رایحه ای که استفاده می بکنید بزنید و عطر خود را عوض بکنید …


عطر لوکس

مارک جاکوبز (Marc jacobs) در سال ۱۹۶۳در نیویورک ایالات متحده آمریکا به جهان آمد. زمانی که هفت سال بیشتر نداشت پدرش را که کارگزار آژانس مورین بود از دست داد. مادرش هم زنی بیمار بود و از نظر روحی نمی توانست از فرزندش مراقبت نماید .

معرفی عطرهای رویایی سال 2016

مارک زمانی که هنوز یک نوجوان بود به خانه پدربزرگش رفت و تحصیلاتش را در دبیرستان هنر ادامه داد. در همان زمان جایزه حلقه طلای الیس (perry Ellis) و جایزه سال برترین دانش آموز طراح را از آن خود کرد.او بعد از ادامه تحصیلاتش در دانشکده هنر در سال ۱۹۸۶ خوب به تاسیس برند شد و با گرفتن جایزه انجمن مد آمریکا در سال ۱۹۹۱ و تمالک کردن نام بهتریـن طراحی لوازم جانبی در سالهای ۹۸و ۹۹و ۲۰۰۳و ۲۰۰۵ نبوغ خود را به اثبات رساند.

مارک در رشته ی طراحی و دیزاین تحصیل کرد شغلش طراحی مد شد. او سا ل های بسیاری طراح خانه ی مد لوییس ویتون (Louis vitton) بود از اولین طراحان مدی بود که مبحث قشنگ یی در پوشش خیابانی را بیان کرد. طراح مدی که با به کار بردن طرح های هنری خود در لباس و متعلقات مربوط به استایل افراد، طرح های زیبا ی طبیعی ایجاد می نماید اجناسی ویژه جهت موقعیت های ویِژگزینشه به بازار مد جهان ارائه می نماید .

ترکیب بسیار زیاد ی از مواد: پارچه، رنگ، الگو استایل با اجناس ویژه و ویِژگزینشه را در لباس ها و متعلقات آن به کار می برد که برای موقعیتهای خاصی تولید و ساخته شده اند. اما آنچه نظر ما را به این برند جلب کرده نه فقط برند لبـاس مردانه یا زنانه ی جاکوبز نیست بلکه یکی از اکسسوار های قشنگ یی، لطیف و دختر انه این برند است یعنی عطر های بی شبیه با شیشه های رؤیایی آن….

رایحه هایی با عطر گل و میوه، سبک خودنما، با روحیه ای بی حد و حصر. انعکاسی از ترکیب ظرافت زیبا یی مخصوص حس زنانگی که بایستی به آپشن هر اتومبیل ی یا به محتویات هر کیف زنانه ای اضافه شوند. مارک با تولید عطر خارق العاده BANG در سال ۲۰۱۰ وارد جهان ی عطر و ادکلن شد.

عطر خال دار

معرفی عطرهای رویایی سال 2016

عطری رویائی با طرحی دلپذیر به رنگ سرخ رنگ احساس ات ظریف زنانه

با خال هایی که زنده بودن رنگ شیشه عطر را بیش از پیش نمایان می کنند

و در کل سطح بطری دوباره تکرار شده است

و پیکره ی پروانه هایی خالدار که یاد آور خال های رنگارنگ پروانه ها در طبیعت است .


رؤیای گل بابونه:

معرفی عطرهای رویایی سال 2016

ترکیبی از هشت رایحه. بارشی از تاپ ترین نوت های بویایی: شاه توت، گریپ فروت، گلابی دسته گلی از گل های یاسمن. طرحی دلپذیر که روی بطری بارها تکرار شده چشـم ها را وادار می نماید گرداگرد بطری را برای دیدن گل های روی آن نظاره گر باشند. گرم و شیرین و رفیق داشتنی.

سبک همچون عطر بهار نارنج عنبر به همراه روغن درخت بلوط، ویژه زنان جوان یا زنان بین سال مساله پسند. با بطری شیشه ای که هنر و زیبا یی را در هم تنیده تا رایحه ای خوش را با ترکیب گل خورشید گردان و آبی آسمان به ملکه های زمینی ارائه نماید .

عطر عسل:

معرفی عطرهای رویایی سال 2016

عطری از ترکیب هشت رایحه نشاط آور و پر انرژی

بی نهایت دلکش فریبنده

با درخشش و حس روشنی و گرمی به همراه تازگی

شیار هایی به رنگ مشکی یادآور موجودی ریز نقش که عسلی بی شبیه تولید می نماید به مفهوم زنبور

قلب نوت های بویایی آن، رایحه ی شکوفه های پرتقال، عطرگلابی سبز و عسل


عطر گل خورشید گردان

معرفی عطرهای رویایی سال 2016

اسپری طبیعی با رایحه ای ماهرانه با سلیقه. شهدی بی نظیر برازنده

بطری که پیکره ای از یک گل خورشید گردان سر به فلک کشیده است

با شالی از گل های خورشید گردان و کلاهی به رنگ طلایی که تمام با حسی رومانتیک را القا می نماید

با استفاده کمترین اسپری از این رایحه ، گویی از بهشت گذر کرده اید.

عطر صورتی عسل

معرفی عطرهای رویایی سال 2016(1)

رایحه ای که در سال ۲۰۱۴ تولید شد

کاملا رفیق داشتنی به رنگ صورتی

در رده بندی های عطری جزء نوت های شیرین قرار می گیرد

با رایحه گل و میوه نوت بویایی شاه توت، یاس و نارگیل و عسل


عطر بنفشه:

معرفی عطرهای رویایی سال 2016

رنگین کمانی درخشان، همچون رویایی شیرین

القاء کننده ی مد روز اکسسواری با رایحه ای اعتیاد آور

از گل های سفید و بنفشه

به همراه عطر گرم شکوفه های وانیل و مشک