قلم قرآن خوان چیست؟

پدیده ای نو و شگفت انگیز در امر روش قرآن کریم

قرآن دیجیتال
قلم قران خوان با قابلیت تلاوت قرآن امکان دوباره تکرار ت با هدف تسهیل قرائت قرآن کریم اولین بار توسط «صبحی طه» مخترع سوری تولید گردید که نیز اکنون بدست متخصصین ایرانی در اختیار شما است .
به محض رابطه صفحات کتاب قرآن کریم با نوک این قلم الکترونیکی ، این قلم شروع به تلاوت آیا ت قرآن که به آنان اشاره می‌شود، می‌کند. این قلم الکترونیک، امکان قرائت قرآن جهت شخص را فراهم می‌کند به منظور حصول اطمینان از قرائت صحیح، امکان دوباره تکرار آنچه را که شخص آن را می‌شنود نیز وجود دارد.
این قلم الکترونیک به تأیید کمیته بازنگری قرآن الأزهرا رسیده است.
کتاب مقدس قرآن کریم که همراه قلم قاری قرآن است دارای فونتی زیبا است که در صفحات آن بصورت شبکه ای نامرئی کد گذاری صورت گرفته است لذا با لمس قلم در آیه مورد نظر کد مربوطه را خوانده و بعد از تشخیص کد ، آیه مربوط به آن کد را میخواند .در صورتی که کاربر نام آیه را با قلم لمس نماید سوره بصورت کلی تلاوت می گردد.در این قلم تلاوت ب نحوه عربی ترجمه فارسی آن درج گردیده است.تلاوت آن بوسیله چندین استاد برجسته تلاوت می گردد.
با استفاده از این دستگاه شما می توانید با سه گام با کیفیت ترین روش یادگیری و قرائت حفظ آن را فرا گیرید :
۱-نقطه گذاری (لمس)
۲-گوش فرا دادن
۳-تلاوت فرد
صوت تلاوت بوسیله دو بلندگوی تعبیه شده بر روی قلم بصورت واضح شنیده می شود در صورت تمایل می توان از هندمسافرت ی موجود در جعبه مصرف کرد.
با قلم قرآن خوان که با برند یاسین عرضه می گردد دیگر هیچطور نیازی به مصرف از رایانه نیست و جهت آموزش کودکان ضروری نیست آن ها را همراهی کنیم.
این محصول برترین جایزه ای است که میتوانید به پدر مادر یا فرزندان خود بدهید
قلم قرآن خوان
قلم قرآنی,قرآن دیجیتال,قلم قرآنی هوشمند
جهت چه قلم قرآن خوان ؟
در کالاها دیگر که بصورت رایانه های جیبی طراحی تولید گردیده است ما وجود کتاب قرآن را کمتر حس می کنیم ولی در این دستگاه کتاب قرآن بصورت مستقیم مورد مصرف قرار می گیرد در کنار آن شما با تهیه و تولید این دستگاه یک MP3 Player هم دارید زیرا قابلیت پخش فایـل های MP3 را دارد که یک خروجی جهت نصب هندمسافرت ی در آن قرار داده شده است.
به شما هموطنان عزیز که طالب کسب آموزش صحیح تلاوت روخوانی حتی حفظ قرآن کریم می باشید عرض می کنیم با استفاده از این تکنولوژی جدید و پیشرفته ، در فرآیند یادگیری شتاب بسیار زیاد بسیاری خواهید گرفت.
قلم قرآنی,قرآن دیجیتال,قلم قرآنی هوشمند